2019-07-26

Praūžė 60-oji jubiliejini Jūros šventė, sukvietusi ne tik Lietuvos, bet ir kaimyninių šalių svečius, mylinčius jūrą. Laivininkų mokyklos absolventai, dėstytojai – buvę jūrininkai ir visa bendruomenė žygiuoja Jūros šventės eisenoje ir skelbia Jūros šventės pradžią. Klaipėdos laivininkų mokykla yra neatsiejama šios šventės dalis, juk čia ir yra pirmoji eilinės sudėties jūrininkų kalvė.

Uostamiesčio pagrindinėmis gatvėmis pajudėjusi kone 4 kilometrų ilgio didžioji Jūros šventės eisena paskelbė oficialią Jūros šventės pradžią. 18 valandą eisenos dalyviai pradėjo žygiuoti J. Janonio gatve. Kleganti įvairiaspalvė minia pajudėjo Herkaus Manto gatve Naujojo Sodo gatvės link. Šokdami eisenos dalyviai tęs kelionę Naujojo Sodo gatve ir pražygiavę Pilies tiltą pasieks Kruizinių laivų terminalą.