2019-06-06

2019 m. birželio mėn. 6 d. 12 val. Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykloje vyko 11 klasių mokinių geografijos olimpiada miesto profesinėms mokykloms. Iš dvylikos olimpiados dalyvių, trys buvo mūsų grupių mokiniai: JS- 18 gr. Mantas Stirbys, EM – 18 gr. Kristupas Riauba, LG – 18 gr. Arnas Balnionis.

Olimpiados tikslas

Padėti mokiniams tinkamai pasirengti brandos egzaminui. Ugdyti mokinių kūrybinius polinkius ir gebėjimus, skatinti juos praktiniame gyvenime taikyti įgytas žinias ir įgūdžius skatinti mokinius domėtis.

Olimpiados užduotys

Geografinis testas pirmoje dalyje ir antrojoje dalyje – struktūriniai klausimai, reikalaujantys žinių taikymo, geografinės informacijos (tekstų, statistinių duomenų, iliustracijų) atrankos, analizavimo, vertinimo gebėjimų ir praktinių įgūdžių.

Vertinimo komisiją sudarė geografijos mokytojai:

Nuoširdžai sveikiname buvusius stipresnius varžovus iš Klaipėdos turizmo mokyklos, užėmusius I –ą ir III –ią vietas ir iš Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos, užėmusius II –ąją vietą.

Visi dalyviai buvo pasveikinti padėkos raštais ir atminimo ženklu kad nesustotume varžytis.

Olimpinis šūkis “Greičiau Aukščiau Tvirčiau” kviečia siekti aukštumų įveikiant ir pralenkiant ne tik varžovą, bet svarbiausia pačiam save, o siekiant savo asmeninio tobulumo svarbu visur dalyvauti ir nebijoti būti atviram.