2019-02-11

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariatas kasmet organizuoja piešinių konkursą „Ginti. Saugoti. Padėti“ , skirtą Vasario 16 – ąjai, Lietuvos valstybės atkūrimo dienai.

Konkursu siekiama vykdyti nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų bendrąją prevenciją švietimo ir ugdymo įstaigose, skatinti vaikų ir moksleivių domėjimąsi policijos veikla, policininko profesija, stiprinti policijos ir bendruomenės tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą.

Per dailės pamoką I gimnazijos klasės mokiniai Gvidas Žiogas ir Jelena Kassa sukūrė darbus ir dalyvavo vyresniųjų amžiaus grupėje piešinių Konkurse.
Konkurso dalyvių dailės darbus vertino Klaipėdos aps. VPK viršininko įsakymu patvirtinta Komisija.

Džiaugiamės, kad Jelena Kassa darbas buvo pripažintas originaliausiu piešiniu apie policijos darbą, grupėje (15–18 metų).

I gimnazijos klasės mokinė Jelena Kassa kartu su dailės mokytoja Rimantė Vasiljeva buvo pakviesta dalyvauti Apdovanojimo šventėje.

Konkurso organizatorius pasilieka teisę Konkurso dalyvių ir nugalėtojų dailės darbus publikuoti viešai, eksponuoti parodose, publikuoti ir naudoti reklamos tikslais.