2019-02-15

Jau tradiciškai mokiniai yra kviečiami pažymėti artėjančią šventę savo žinių patikrinimu istorijos ir geografijos viktorinoje.

Mokyklos I-o aukšto foje buvo išpuoštas I-os gimn. klasės darbais iš popieriaus, tai širdelės formos veidukai, meilės grandinės ir gėlės iš trispalvės spalvų.

Mokyklos vadovės pasirašytais padėkos raštais buvo pasveikinti dalyviai ir prizininkai Vasario 16-osios išvakarėse. Prieš apdovanojimą bendruomenė sugiedojo iškilmingai Lietuvos Respublikos himną ir skambant himnui, būsimieji jūrininkai iškėlė vėliavas ant stiebo: Lietuvos Respublikos vėliava, Europos Sąjungos vėliava, Klaipėdos laivininkų mokyklos vėliava.

Istorijos ir geografijos viktorina

Pražioje buvo pateikti testo forma parengti istorijos mokytojos metod. Palmyros Rameikienės klausimai, vėliau parengtos vaizdinės skaidrės su klausimais geografijos mokytojos metod. Rimantės Vasiljevos.

Dalyvauti buvo pakviestos penkios komandos: II-a gimn. klasė, EM-18/LG -18, JS-18/ME-18, JS-17, ME-17/EM-17.

Neatvykus jūreivių-suvirintojų komandai (II kursas), viktorinoje rungėsi keturios komandos.

Komisija buvo sukurta iš atvykusių mokytojų, pasirengusių stebėti viktoriną: gimnazijos skyriaus vedėja, biologijos vyr. mokytoja Irena Alonderienė, tikybos mokytoja ir auklėtoja Ingrida Gedminaitė, informacinių technologijų mokytojas Andrej Dolgij.

EM-18/LG-18 gr. auklėtoja Ingrida Gedminaitė padėjo grupei sukurti išvaizdingos komandos įvaizdį (kiekvienam buvo prisegtos Lietuvos kontūro emblemos, vieningai apsirengę su uniformomis). Organizatoriai palaiko idėją, kad ateityje reikėtų vertinti ir komandos prisistatymą. Ketvirtoje vietoje pagal parodytas žinias liko EM-18/LG-18 grupė, bet džiaugiames sukurtu gražiu įvaizdžiu, mokytojai vertina mokinių žinių pasirodymą „pakankamai“ įvertinimais.

III vieta

ME-17/EM-17 grupės komandai ( Domantas Leliūga, Orestas Pupeikis, Saulius Čėsna, Gerardas Stulga, Sergėjus Gončarovas).

II vieta

II gimn. klasės komandai ( Pijus Austys, Lukas Žutautas, Julus Rudys, Nedas Grigaitis).
Geografijos klausimuose lenkė kitas komandas, nelaimėjo „per plauką“.

I vieta

JS-18/ME-18 grupės komandai (Klaidas Paškevičius, Karolis Žemgulys, Dovainis
Zarudnevas, Arminas Mažutis). Vadovė padovanojo saldžią dovaną už pergalę.

Prizinių vietų iškovotojus vertiname „gerai“, „labai gerai“ ir „puikiai“ įvertinimais.


Linkime būti savo šalies patriotais, mylėti Tėvynę ne tik žodžiais, bet savo gerais darbais, veiksmais, sprendimais. NE EMIGRUOTI, dirbti vardan Lietuvos.

MYLĖTI Tėvynę visokią kaip MOTINĄ, nes jos vardas yra ŠVENTAS!