2019-01-31

Sausio 31 d. laivininkuose vyko Karjeros diena. I ir II gimnazijos klasės mokiniai matavosi jūreivio profesiją mokyklos jūriniame centre. I ir II kurso mokiniai lankėsi įvairiose įmonėse.

Suvirintojų grupės su mokytojais apsilankė Vakarų Baltijos laivų statykloje, ekskursją vedė Kokybės departamento vadovas. Jūrų uosto krovinių logistai vyko į UAB “AD REM LEZ”.

Laivų motoristo-elektriko mokymo programos mokiniai turėjo išskirtinę galimybę aplankyti RO-RO ir RO-PAX tipo laivus AB “DFDS Seaways”, o elektros įrenginių elektromechanikai išklausė netradicinę paskaitą “Energetikos ūkio priežiūros specifika” UAB Klaipėdos jūrų uosto krovinių kompanijoje “BEGA”.

Taip pat įvyko Erasmus+ programos projekto „Dalykinių ir bendrųjų kompetencijų tobulinimas tarptautinėje darbo aplinkoje“ tarpinių rezultatų pristatymas.