2018-01-31

Klaipėdos laivininkų mokyklos mokiniai turėjo galimybę sudalyvauti Lietuvos jūrų muziejuje organizuojamoje edukacijoje „Vandens gyvenimo linija“. Čia buvo integruoti lietuvių kalbos ir biologijos dalykai. Edukacija rėmėsi specialiai šiam muziejui sukurta menine instaliacija. Meninės instaliacijos garsinio ir tekstinio pasakojimo centre Baltijos jūros ruoniai – didžiausi regione gyvenantys jūrų gyvūnai, kurie kuria mūsų regiono unikalumą ir savitą ekosistemą. Edukacijos metu mokiniai buvo pakviesti į bendrą dialogo erdvę, kuri atskleidžia šių gyvūnų kasdienybę, patirtis ir savijautą. Meniniame dialoge buvo kviečiama išgirsti tiek mums, tiek ruoniams aktualias ekologijos, taršos ir išlikimo temas, taip pat kurti ir permąstyti asmeninį santykį su mus supančia aplinka.